laura-design.cz

+420 777 868 047
košík je prázdný
 
 
Upozornění
  • Key folder in safepath unaccessible
Chyba
  • JFolder::create: Byla zjištěna nekonečná smyčka

"V kořenech"..síla zkušeností, předkové, vesmír

Tričko
TričkoTričkoTričkoTričkoTričkoTričko
Strom je spojen kořeny se zemí a korunou s nebesy. Stejně jako člověk, který by měl stát nohama na zemi a zároveň růst a rozvíjet svou moudrost. Kamínky umístěné v kořenech stromů, podporují záměr, čerpat sílu z kořenů.. z toho z čeho jsme vzešli. Tradice, zkušenosti, rodina, matka, otec, předkové, minulé životy, vesmír, boží podstata...
Hodnocení: Nehodnoceno
Cena
Popis produktu

Tričko jsem zpracovala batikou v barvách srdeční čakry, batika vibračně podporuje malovaný vzor. Bílý střed znázorňuje "světlo-lásku" schované uvnitř nás, jež je třeba vynést na povrch. Broušené Swarovski kamínky v kontaktu s přímým světlem nebo sluncem, tvoří duhové světelné obrazce. Zlatá spirála umístěná na rukávku a v dolní části, napomáhá rozpohybovat a čistit energie. Tričko svými vibracemi harmonizuje srdeční čakru jeho nošením, ale zároveň i když se na něj budete jen dívat, jako na obraz.

Čakra je sanskrtské slovo a znamená ,,kolo". Čakry jsou centra s rotující energií a v těle jich máme několik stovek. 7 z nich je tzv. základních a jsou uloženy v sedmi místech podél páteře.  Čakrami proudí energie dovnitř našeho těla i ven z těla.  Když správně fungují, dovolují volný průchod éterické energie, která vyrovnává mysl, tělo i ducha a udržuje celkovou harmonii. Každá čakra vyzařuje energii určité barvy-počínaje první čakrou, umístěnou ve spodní části páteře (kostrči), jsou to barvy: červená, oranžová, žlutá, růřovozelená, světle modrá, tmavě modrá a fialovou, posazenou na temeni hlavy, konče.

Růžovozelená kombinace podpoduje správnou funkci 4.srdeční čakry. Růžová barva je LÁSKA, zelená HRANICE.

4. čakra, srdeční- klíčová energie: ,,Miluji." Je umístěna do středu těla. V ní se spojují tři spodní fyzicko- emoční centra se třemi horními duchovními. Je-li dokonale otevřená a působí v harmonii s ostatními čakrami, stáváte se prostředníkem lásky. Vibrace dokáží přeměňovat tvůj svět, sjednocovat a usmiřovat. Vyzařujete teplo, lásku a energii, což otvírá srdce ostatních, navozuje důvěru a dává radost. Soucit a ochota jsou pro vás samozřejmostí. Chybná funkce čakry se  projevuje různě např. rádi byste dávali a byli byste tu vždycky pro druhé, nejste však spokojeni se zdrojem lásky. Nebo se cítíte mocní a silní a dáváte tuto sílu jiným, ale nejste schopni přijímat lásku, otevřít se, abyste ji mohli pojmout. Zablokování poznáte nemocemi: srdce, spodní část plic, krev, krevní oběh, kůže.

Tričko zn. Adler tenčí materiál (150gr) , 100% bavlna

VELIKOST: XL

ROZMĚRY: prsa 108, pas 96, délka 63cm

STŘIH: projmutý v pase, krátký rukávek

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží
Jste zde: Hlavní stránka Můj obchůdek Galerie "V kořenech"..síla zkušeností, předkové, vesmír