laura-design.cz

+420 777 868 047
košík je prázdný
 
 
Upozornění
  • Key folder in safepath unaccessible
Chyba
  • JFolder::create: Byla zjištěna nekonečná smyčka

"Rozkvět" pro srdeční čakru XXL

Tričko Rozkvět pro srdeční čakru od Laura-design.cz
Tričko Rozkvět pro srdeční čakru od Laura-design.czTričko Rozkvět pro srdeční čakru od Laura-design.czTričko Rozkvět pro srdeční čakru od Laura-design.czTričko Rozkvět pro srdeční čakru od Laura-design.czTričko Rozkvět pro srdeční čakru od Laura-design.cz
Malovaný symbol představuje KVĚT- růst, rozvoj, rozkvět, radost.. postupné otevírání se novým věcem, zkušenostem, zralostem na základě přirozeného vývoje. Tričko jsem zpracovala batikou v barvách srdeční čakry, batika vibračně podporuje malovaný vzor. Bílý střed znázorňuje "světlo-lásku" schovanou uvnitř nás, jež je třeba vynést na povrch. Broušené Swarovski kamínky v kontaktu s přímým světlem nebo sluncem, tvoří duhové světelné obrazce. Spirály umístěné ve středu květu a v dolní části, napomáhájí rozpohybovat a čistit energie. Tričko svými vibracemi harmonizuje srdeční čakru jeho nošením, ale zároveň i když se na něj budete jen dívat, jako na obraz.
Hodnocení: Nehodnoceno
Cena
Výrobce:Laura-design
Popis produktu

Čakra je sanskrtské slovo a znamená ,,kolo". Čakry jsou centra s rotující energií a v těle jich máme několik stovek. 7 z nich je tzv. základních a jsou uloženy v sedmi místech podél páteře.  Čakrami proudí energie dovnitř našeho těla i ven z těla.  Když správně fungují, dovolují volný průchod éterické energie, která vyrovnává mysl, tělo i ducha a udržuje celkovou harmonii. Každá čakra vyzařuje energii určité barvy-počínaje první čakrou, umístěnou ve spodní části páteře (kostrči), jsou to barvy: červená, oranžová, žlutá, růřovozelená, světle modrá, tmavě modrá a fialovou, posazenou na temeni hlavy, konče.

Růžovozelená kombinace podpoduje správnou funkci srdeční čakry. Růžová barva je LÁSKA, zelená HRANICE.

4. čakra, srdeční- klíčová energie: ,,Miluji." Je umístěna do středu těla. V ní se spojují tři spodní fyzicko- emoční centra se třemi horními duchovními. Je-li dokonale otevřená a působí v harmonii s ostatními čakrami, stáváte se prostředníkem lásky. Vibrace dokáží přeměňovat tvůj svět, sjednocovat a usmiřovat. Vyzařujete teplo, lásku a energii, což otvírá srdce ostatních, navozuje důvěru a dává radost. Soucit a ochota jsou pro vás samozřejmostí. Chybná funkce čakry se  projevuje různě např. rádi byste dávali a byli byste tu vždycky pro druhé, nejste však spokojeni se zdrojem lásky. Nebo se cítíte mocní a silní a dáváte tuto sílu jiným, ale nejste schopni přijímat lásku, otevřít se, abyste ji mohli pojmout. Zablokování poznáte nemocemi: srdce, spodní část plic, krev, krevní oběh, kůže.

 

Tričko zn. Adler (tenčí triko, 150gr)

VELIKOST: XXL

ROZMĚRY: prsa 118, pas 110, délka 63cm

STŘIH: projmutý v pase, krátký rukávek
Všechna trička několikrát fixuji. Můžete je prát v pračce, na 30'C, naruby, samostatně!

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží
Jste zde: Hlavní stránka Můj obchůdek Galerie "Rozkvět" pro srdeční čakru XXL