laura-design.cz

+420 777 868 047
košík je prázdný
 
 
Upozornění
  • Key folder in safepath unaccessible
Chyba
  • JFolder::create: Byla zjištěna nekonečná smyčka

"Na vlnách" vel.2XL,Swarovski,malované tričko

tricko malovane_laura-design.cz_mandala_na vlnach_swarovski brousene kaminky .3.jpgtricko malovane_laura-design.cz_mandala_na vlnach_swarovski brousene kaminky .1.jpgtricko malovane_laura-design.cz_mandala_na vlnach_swarovski brousene kaminky .6.jpgtricko malovane_laura-design.cz_mandala_na vlnach_swarovski brousene kaminky .5.jpgtricko malovane_laura-design.cz_mandala_na vlnach_swarovski brousene kaminky .4.jpg
Podporuje 5. čakru, krční- klíčová energie: ,,Mluvím."
Hodnocení: Nehodnoceno
Cena
Popis produktu

Modrá barva zastupuje element vody. Působí očistně, dává věci do pohybu, uklidňuje. Zastupuje komunikaci, ale i ticho a naslouchání...

Komunikace našeho vnitřního života s vnějškem je prostřednictvím mluveného slova, gesty, mimikou, uměleckými projevy. Vyjadření otevřeně a bez obav svých pocitů, myšlenek a vnitřních poznatků. Avšak také umíte mlčet, je-li to zapotřebí. Máte také dar naslouchat druhým, naslouchat srdcem.

Podporuje 5. čakru, krční- klíčová energie: ,,Mluvím."

Tričko jsem zpracovala batikou, která vibračně podporuje malovaný vzor. Broušené Swarovski kamínky nasávají a odrážejí okolní světlo. V kontaktu s přímým světlem nebo sluncem, tvoří duhové světelné obrazce.
 

Triko zn. Adler

MATERIÁL: 100% bavlna

VELIKOST: 2XL

ROZMĚRY:prsa 134, pas 134, šíře spodního pásku přes boky 127,délka cm

U tohoto střihu je nejdůležitější šíře boků! Šíře spodního pásku musí dobře sedět na bocích, aby tričko nesjíždělo z boků dolů a drželo pěkně podkasané .-) Rozměry trička jsou záměrně širší, aby tričko působilo volným vzhledem.

STŘIH: Volný střih, který "sedí" spodním páskem na bocích, podkasaný, volný... ležérní.

CENA: 850Kč

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží
Jste zde: Hlavní stránka Můj obchůdek Galerie "Na vlnách" vel.2XL,Swarovski,malované tričko