laura-design.cz

+420 777 868 047
košík je prázdný
 
 
Upozornění
  • Key folder in safepath unaccessible
Chyba
  • JFolder::create: Byla zjištěna nekonečná smyčka

"Červený Zdroj" malované tričko,Swarovski

tricko malovane_cakrove_cerveny Zdroj_laura-design.cz_mandala_1.cakra_duha_swarovski brousene kaminky .jpgtricko malovane_cakrove_cerveny Zdroj_laura-design.cz_mandala_1.cakra_duha_swarovski brousene kaminky .1.jpgtricko malovane_cakrove_cerveny Zdroj_laura-design.cz_mandala_1.cakra_duha_swarovski brousene kaminky .2.jpgtricko malovane_cakrove_cerveny Zdroj_laura-design.cz_mandala_1.cakra_duha_swarovski brousene kaminky .3.jpg
Význam malovaného symbolu- Solar plexus -"Sluníčko" -zlatá vibrace.
Hodnocení: Nehodnoceno
Cena
Popis produktu
Inspirací k vytvoření tohoto trička, mi byla karta "ZDROJ" z Osho Zen Tarotu. Význam malovaného symbolu- Solar plexus -"Sluníčko" -zlatá vibrace. Tvořivá síla Lásky. Radost ze života, vřelost, moudrost. Náprava všeho pokřiveného zpět k harmonii, léčení.

Tričko jsem zpracovala sedmibarevnou batikou, která vibračně podporuje malovaný vzor. Zlatá třpytivá spirála podporuje pohyb energií. Broušené Swarovski kamínky nasávají a odrážejí okolní světlo. V kontaktu s přímým světlem nebo sluncem, tvoří duhové světelné obrazce.
Tričko svými vibracemi harmonizuje všechny čakry, jeho nošením, ale zároveň i když se na něj budete jen dívat, jako na obraz.


Triko zn. Lambeste

MATERIÁL: 100% bavlna
VELIKOST: XL
ROZMĚRY:prsa 94, pas 87, délka 66cm
STŘIH: mírně projmuté v pase, podporující ženskou postavu, klasický rukávek

CENA: 700Kč

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží
Jste zde: Hlavní stránka Můj obchůdek Galerie "Červený Zdroj" malované tričko,Swarovski