laura-design.cz

+420 777 868 047
košík je prázdný
 
 

Uplynulé akce

Bylo to fajn... Zde se dozvíte informace o už proběhlých akcích.


 

 

 

 

MILUJ SVŮJ ŽIVOT PRAHA 11.–13.3.2016

45. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů MILUJ SVŮJ ŽIVOT PRAHA 11.–13.3.2016

Fotka uživatele Miluj svůj život - festival.

 

V rámci každého festivalu probíhají také další speciální programy, jako například program pro RODIČE s DĚTMI nebo DNY s MAKROBIOTIKOU, kde se návštěvníci mohou těšit na chutné makrobiotické menu, ochutnávky a tématický program. Program pro rodiče s dětmi je určený všem stávajícím i budoucím maminkám a tatínkům a probírají se zde témata jako např. očkování, zdravá strava, porody, vyzkoušené rady co dělat, aby děti nestonaly... Za zmínku také jistě stojí INTENZIVNÍ PRACOVNÍ DÍLNY, kde zvládnete vždy dané téma nejen teoreticky, ale i prakticky. Součástí festivalu je tradičně i velká prodejní výstava zboží a služeb, kde najdete i oblíbené poradny alternativní a klasické medicíny. Můžete si nechat vyložit svoji budoucnost nebo najít řešení pomocí výkladu karet, chiromantie, astrologie, numerologie, najdete zde focení aury, diagnostiku, frekvenční terapii, masáže... Vždy je zde také čajovna a stánky s občerstvením s nabídkou velmi chutných vegetariánských a makrobiotických jídel. 

 

 Podrobnější informace a rozpis přednášek  http://www.festivalmilujsvujzivot.cz/

 

4., 5.-6.3.2016

FESTIVAL RADOST a LÁSKA pro TĚLO a DUŠI Liberec

                     

 

4. ročník a největší mezinárodní festival na severu Česka v oblasti zdraví, zdravého životního stylu a ezoteriky v Liberci, budově KOLOSEA.
Přes 65 vystavovatelů a více než 70 účinkujících z různých zemí nabídne bohatý víkendový program všem, kteří chtějí žít aktivně a zdravě, chtějí rozvíjet svůj osobní růst a zajímají se o věci mezi Zemí a vesmírem.

 

Přivítám vás NOVOU KOLEKCÍ z Řady OBRAZY NA TĚLO..."Počátek" ...obraz, dámská trička, dětská trička...

Přijďte se podívat, vyzkoušet a zakoupit... .-)

 

Podrobné informace a rozpis PŘEDNÁŠEK na http://ezofest.jimdo.com/festivaly/

http://cestyksobe.cz/pozvanka-na-festival-zdravi-a-ezoterika-liberec-2016/12161

Upoutávka k festivalu   https://youtu.be/lKYhXz0vM_s

 

 

 20.2.2016

 Ezoterika Jihlava

Dovoluji si vás pozvat na prodejní výstavu Ezoterika Jihlava, která se uskuteční již příští týden v sobotu 20.2. Těším se na všechna známá, ale i nová setkání :-)

 

 Více informací o přednáškách a průběhu festivalu na www.ezofestival.cz

 

 

 

04.12.2015 - 06.12.2015

Vánoční esoterické trhy Ostrava

 

Otevírací doba

4. - 5. 12.    09:00 - 17:00 hod. 
6. 12.  09:00 - 15:00 hod.

Vstupné

ZDARMA

Kontaktní osoba

Zuzana Boháčová, Tel: 596 167 122, 602 593 447, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Popis akce

Přednášky na Vánočních esoterických trzích k nahlédnutí zde! 

Popis přednášek k nahlédnutí zde!

Seznam vystavovatelů na Vánočních esoterických trzích k nahlédnutí zde!

Výstavní katalog k náhlednutí zde!

Vážení přátelé a příznivci,

ráda bych Vás pozvala na prodejní akci VÁNOČNÍ ESOTERICKÉ TRHY, které se uskuteční 4. – 6. 12. 2015 na Výstavišti Černá louka. Vánoční trhy se zaměřením na esoteriku, alternativní medicínu a zdravý životní styl jsou tím pravým pro Ostravu! Dáváme prostor Vám, vystavovatelům a prodejcům v oblasti esoteriky, nabídnout návštěvníkům své produkty a služby.

Předvánoční čas je jako stvořený pro zastavení, meditaci, zamyšlení nad tím, co by naše nejbližší potěšilo, co hezkého bychom pro ně mohli udělat a jaký dárek jim udělá největší radost.

Dětský koutek bude umístěn přímo v hale konání Vánočních esoterických trhů a zajišťuje jej Mezinárodní hnutí ALLATRA. Zde si nejen děti, ale i dospělí mohou vyrobit vlastní ORIGAMI květu lotosu nebo uplést MANDALU, kterou si zdarma odnesou domů. Můžete se těšit na Pozitivní noviny do každé rodiny „POLAHODA“ a milý přístup organizátorů.

Na Vánočních esoterických trzích nebude chybět prodejní výstava obrazů od Sylvy Česlarové s názvem Vesmír tvoří www.vesmirtvori.cz.

Další krásnou expozicí bude Exotic Magic, kde najdete jedinečné a originální šperky z exotických míst naší planety, které zpracovávají a přetváří ruce domorodých lidí www.exotic-mn.cz.

Těšit se můžete i na malování perníčků, výrobu vánočních ozdob, obrázků i svíček.

V sobotu přijde MIKULÁŠ a na děti budou čekat sladké dárečky.

Předvánoční čas můžete velmi vhodně doplnit návštěvou Slezskoostravského hradu, kde od 5. 12. bude probíhat Výstava Betlémů.

Přijďte 4. – 6. prosince 2015 na Výstaviště a zapojte se s námi do Vánočních esoterických trhů!

Na setkání s Vámi se těší

Zuzana Boháčová manažerka výstavy

 

 

 

 
 
 

EZOTERA Praha, PANKRÁC, prodejní výstava 28.–29.11.2015 

 

 

Těším se na nová setkání, ale i na setkání s těmi, kteří za mnou chodí již "pravidelně" .-)

 

Na této výstavě vám představím NOVOU KOLEKCI "Tady a teď ". Součástí kolekce jsou i mandaly, které vám pomohou rozlousknout, čemu je třeba se právě Teď věnovat, k jaké životní oblasti zaměřit svou pozornost, na jakém tématu Teď pracovat, aby váš život byl radostnější :-) a jeho žití láskyplnější <3

 

Další novinkou, kterou vám nabízím, je Poradenství v životních oblastech, které vždy zakončíme výběrem terapeutického trička přímo pro Vás, či léčivým obrazem, určeným přímo pro Váš domov.

 

 

     

NOVINKA... "DIÁŘ pro radost" 2016

Ručně malovaný diář, potažený malířským plátnem. Každý kus je originál. Každý diář, je zároveň originálním obrazem, přímo pro Vás.